Články

Aké problémy rieši regresná terapia

Regresná terapia rieši široké spektrum ochorení i ťažkostí. Veľmi jednoducho by sme ich mohli zhrnúť ako všetky ťažkosti, ku ktorým sa nejakým spôsobom vzťahuje naša myseľ. Možno si niekto v tejto chvíli povedal: "Veď je to celý môj svet." Áno, je to tak. Celý náš subjektívny svet sa dá spoznávať pomocou zákulisia - nášho podvedomia. Poďme na to ešte podrobnejšie.

Čítaj viac...

Idem na regresnú terapiu - čo ma čaká?

Pred samotnou regresnou terapiou (RT) je vhodné prísť najprv na konzultáciu k terapeutovi, aby si človek ujasnil, či je RT vôbec vhodná pre neho a čo od nej môže očakávať.

Čítaj viac...

Regresná terapia v kocke


                

Ľudské telo je mapou ľudského života. Je to živý denník, do ktorého sa každý deň zapisuje množstvo udalostí, pocitov, myšlienok. Je knižnicou ľudského jestvovania. Samoobnovujúci sa nástroj ľudskej mysle. Pozorným vnímaním či načúvaním odkrýva to, čo je skryté a vynáša na povrch to, čo bolo doteraz netušené.

Čítaj viac...

O celostnej medicíne

Celostná medicína. Záhadný názov, poeticky znejúci, no racionálnemu rozumu možno nič nehovoriaci. Celostnosť, celistvosť, ucelenosť. Možno zacelenosť. Už trochu svitá. Už sa rozvidnieva. Komplikovaný, neznámy názov, i keď stále slovenský.

Čítaj viac...

Aura človeka a jej význam

Aura človeka je zvláštny fenomén. Na jednej strane hlboko subjektívny, na druhej strane – v určitých prípadoch – objektívne použiteľný. Jej existencia už je dokázateľná i pomocou prístrojov, avšak klinické vyhodnotenie tohto javu a vedomé používanie zistených výsledkov máme stále v nedohľadne.

Čítaj viac...

Druhy aury a ich význam

Duchovná veda, ktorá vedie okrem iného i k schopnosti pozorovať auru, je systematická a predsa sa odlišuje od iných typov vied, ktoré nazývame objektívnymi. Pracuje totiž v úplne inom svete, ako ostatné vedy. Pracuje vo svete predstáv, ilúzií a snov, súhrnne nazývanom ako subjektívny svet každého z nás. 

Čítaj viac...

Regresná terapia – dialóg s podvedomím

 

Pomaly svitá, začína nový deň. Sedím na posteli a premietam v mysli, čo dnes príde. Nie v rámci terapií, tie sú už jasné. Čo nie je jasné, je život sám. Akým spôsobom bude dnes prúdiť? Ktoré boje dnes budeme musieť vybojovať? Čo stratíme a čo získame? Kam sa za dnešok pohneme?

Čítaj viac...